PROJEKTY
EpicanaFest 2024
2. ročník festivalu plného muziky, zábavy, pohody a zajímavých informací s příležitostí pomoci těžce nemocným dětem. Charitativní a kulturně-osvětová akce konaná u příležitosti Mezinárodního dne povědomí o syndromu Dravetové.V průběhu festivalu malování na obličej, možnost prohlédnout si sanitní vůz a vyzkoušet si první pomoc, workshop Aranžérie, prodej charitativních předmětů neziskové organizace Epicana z.ú.
Občerstvení v restauraci Gutovka. Vstupné je dobrovolné. Veškeré dobrovolné vstupné bude použito na další ročník úspěšného epitábora pro děti nemocné epilepsií.

Více zde:
Charitativní prodej
Charitativní tričko s tématickým potiskem bylo navrženo přímo jedním z dospělých epileptiků. Zakoupením tohoto trička přispějete neziskové organizaci Epicana z.ú., která výtěžek použije k zakoupení život zachraňujících přístrojů pro monitoring epileptických záchvatů pro malé i velké epileptiky a na pořádání projektů pro děti nemocné epilepsií.

Charitativní prodej panenky Elenky
Zakoupením panenky Elenky podpoříte děti nemocné epilepsií a jejich
rodiny. Panenku ručně vyrobila „Kreativní Katka“, pečující maminka. Panenka Elenka se jmenuje stejně jako holčička, která trpí vzácnou nemocí - syndromem Dravetové, což je závažná forma epilepsie.

Panenka Elenka stojí 160 Kč + poštovné (Česká pošta 70Kč, Zásilkovna 80Kč). Osobní vyzvednutí možné Praha 5 - Barrandov.

Platba předem na účet: 7259688002/5500 (uveďte prosím vaše jméno do zprávy pro příjemce). Poté nám sdělte adresu, na kterou si panenku přejete zaslat (v případě Zásilkovny je nutné uvést vaše jméno, telefonní číslo, e-mail a pobočku Zásilkovny, na kterou si přejete zaslat).

Panenky odesíláme do 2 dní od připsání platby na účet.
Děkujeme.
PODPOŘILI NÁS
Epicana, z.ú.
Dreyerova 627/5
Praha 5
152 00

IČ: 17099714
Zapsáno u Městského soudu v Praze
spisová značka U1059/RD7/MSPH