PROJEKTY
EpicanaFest
Charitativní osvětově-kulturní festival plný hudby a zábavy pro dospělé i děti konaný pod záštitou primátora Hlavního města Prahy a starosty Prahy 10.

EpicanaFest pořádá nezisková organizace Epicana z.ú. u příležitosti Mezinárodního dne povědomí o syndromu Dravetové. Od 13 hodin je pro vás v areálu Gutovka na Praze 10 připraven hudební a zábavný program. Těšit se můžete na kapely SETOPLETE, GREEN DAY PRAGUE nebo zpěváka Marka Černocha. S ukázkou práce přijedou policisté z  oddělení hlídkové služby P-I a záchranáři z Blomal s.r.o., kteří ukáží první pomoc při epileptickém záchvatu. Dospělí i děti si budou moci prohlédnout policejní i sanitní vůz a vyzkoušet si první pomoc. Po celý den s námi bude společnost Helppes s asistenčními psy a předvedou výcvik psů pro epileptiky. Děti si zatančí a zazpívají při vystoupení Hejblíkovic, užijí si tajemné představení kouzelníka a balónkovou show. Samozřejmě nebude chybět ani oblíbené malování na obličej. Vzácnými hosty budou vědec 2. LF a neurolog z FN Motol, kteří nás seznámí s epilepsií a obzvláště se syndromem Dravetové. Celým dnem vás budou provázet moderátoři herec Michal Slaný a redaktorka Markéta Čepická Daňhelová.Vstupné na festival je dobrovolné a výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní účely - další ročník úspěšného a jedinečného epitábora pro děti nemocné epilepsií.Syndrom Dravetové je velmi vzácná a těžká epilepsie, o které je třeba mluvit, a proto přijďte a užijte si s spolu s námi zábavu na 1. ročníku festivalu EpicanaFest a podpořte tak dobrou věc.

Těšíme se na vás všechny na Gutovce v sobotu 24.června!
Program a více informací naleznete zde.
Charitativní prodej panenky Elenky
Zakoupením panenky Elenky podpoříte děti nemocné epilepsií a jejich
rodiny. Panenku ručně vyrobila „Kreativní Katka“, pečující maminka. Panenka Elenka se jmenuje stejně jako holčička, která trpí vzácnou nemocí - syndromem Dravetové, což je závažná forma epilepsie.

Panenka Elenka stojí 160 Kč + poštovné (Česká pošta 70Kč, Zásilkovna 80Kč). Osobní vyzvednutí možné Praha 5 - Barrandov.

Platba předem na účet: 7259688002/5500 (uveďte prosím vaše jméno do zprávy pro příjemce). Poté nám sdělte adresu, na kterou si panenku přejete zaslat (v případě Zásilkovny je nutné uvést vaše jméno, telefonní číslo, e-mail a pobočku Zásilkovny, na kterou si přejete zaslat).

Panenky odesíláme do 2 dní od připsání platby na účet.
Děkujeme.
PODPOŘILI NÁS
Epicana, z.ú.
Dreyerova 627/5
Praha 5
152 00

IČ: 17099714
Zapsáno u Městského soudu v Praze
spisová značka U1059/RD7/MSPH